İçeriğe geç

Technical Content Team

TCTeam GmbH (Teknik İçerik Ekibi), Bonn’da bulunan ve Mart 2010’da kurulan bağımsız bir teknik dokümantasyon hizmet sağlayıcısıdır. Hazırlık, danışmanlık ve değerlendirme hizmetleri sunmakta ve raylı araç teknolojisi alanında uzmanlaşmış bir şirkettir.

Sürekli olarak teknik yeterliliğe ve müşteri odaklılığa bağlı bir şirketttir. Odak noktamız, işletme ve bakım dokümantasyonunun hazırlanması, dokümantasyon konseptlerinin geliştirilmesi ve teknik eğitimlerin sağlanmasıdır. Yaptığımız işten zevk alıyoruz – bağlılık, eğlence ve coşku bizim için çok önemli. Müşterilerimizin yüksek düzeyde özveriye güvenebilmelerini sağlamak için açık, arkadaş canlısı ve takdire değer bir kurumsal kültürü teşvik ediyor ve teknik yeterliliğimizi sürekli olarak geliştiriyoruz. Bu, çalışan ve müşteri memnuniyeti için temelimizdir.
“Ekip” şirket adının bir parçasıdır ve başarının anahtarıdır: Her ekip üyesi, farklı becerilerine katkıda bulunarak başarıya katkıda bulunur. Yine de, hepimiz teknoloji için aynı tutkuyu paylaşıyoruz. Kendi aramızda ve müşterilerimizle doğrudan ve açık bir şekilde iletişim kurarız. Hiyerarşi düzdür ve harekete geçmemiştir. Konsantrasyona, yaratıcılığa ve kişisel özgürlüğe izin veren bir çalışma ortamını teşvik ediyoruz. Müşterilerimizle her zaman profesyonel ve doğrudan bir iletişim için, işyerinde herhangi bir temas korkusu olmadan gelişmiş teknolojileri tutarlı bir şekilde kullanıyoruz. Müşterilerimizin gereksinimlerini sürekli olarak karşılar ve projelerini kendimiz yaparız.

Çalışanlarımız sadece teknoloji tutkusunu paylaşmakla kalmaz, aynı zamanda derin mesleki deneyimlerini de paylaşırlar. Editör ekibimiz, teknik dokümantasyon ve raylı araçların bakımı alanlarındaki engin deneyime güvenebilecek mühendis ve teknisyenlerden oluşmaktadır. Sertifikalı teknik editörlerimiz ve grafik tasarım ve bilgi teknolojisi uzmanlarımız şirketimizin profilini tamamlıyor. Kişisel iletişimi teşvik ediyoruz ve bu nedenle kendi aramızda ve müşterilerimizle sürekli bir diyalog kuruyoruz. Bunu yaparken, samimi ve doğrudan bir iletişime büyük önem veriyoruz. Kendimizi uzmanlık alanımızda uzman olarak görüyoruz: demiryolu ulaşım teknolojisi. Bu noktada yüksek kaliteli hizmetler sunuyoruz. Aynı türden herhangi bir standart ürün veya sürekli yinelenen hizmetler sunmuyoruz. Bizim için kalite, çeşitli müşterilerimizin memnuniyeti ile ölçülür. Müşteriye ve projeye odaklanmak, başarılı bir sonucun temelidir. “Herkese uyan” bir yaklaşım bizim seçim aracımız değildir. Dinler, takip eder ve ilerisini düşünerek soru ve sorunlarınızı kendimize ait hale getiririz. Geniş bir deneyim ve yetkinlik yelpazesi sunuyoruz. Bu, farklı müşterilerin özel gereksinimlerine tam olarak yanıt vermemizi sağlar.